Vrácení zboží nebo výměna

Vrácení zboží

 

Pokud jste nakupovali pro svoje soukromé účely (neuváděli jste v objednávce IČ ani DIČ), pak máte jako zákazník (spotřebitel) právo do 14 dnů od doručení zboží na jeho vrácení bez udání důvodu. Jak v takovém případě postupovat?

 

  • Stáhněte si protokol ZDE pro vrácení zboží. Formulář vytiskněte a vyplňte. (Popřípadě jej nejdříve vyplňte a až pak vytiskněte).
  • Vyplněný a vytištěný formulář vložte do balíčku ve kterém nám vracíte zboží. Zboží by mělo být nepoužité, zabalené v originálním obalu, nepoškozené, vhodné pro další prodej. Balení musí obsahovat veškeré původní příslušenství.
  • Balíček nám zašlete na adresu  (ADS Centrum s.r.o., K Šeberovu 676, Praha 4  Šeberov 149 00 ). 
  • Zasílejte je pouze jako balíček a bez dobírky! ( dobírkové zásilky nebudou přebrány)
  • Pokud objednávka obsahuje DÁREK který obdržíte za splnění limitu částky objednávky, tak musí být DÁREK zaslán se zbožím které vracíte.
  • ( případně Vám bude nabídnut storno poplatek ve výši ceny DÁRKU ZDARMA.)

 

Vrácení zboží nebo výměna a jeho obal

Při vrácení zboží vždy zachovejte původní obal. Nepoužívejte lepící pásky ani psací potřeby přímo na obal zboží!

Vždy je vhodné krabici nebo obal nejprve zakrýt folií nebo papírem a nakonec krabici zpevnit lepící páskou. Takto znehodnocený obal výrazně snižuje znovu prodejnost zboží nebo vrácení zboží dodavateli a vystavujete se riziku stržení poměrné částky za znehodnocení zboží. 

V případě nedodržení výše stanovených podmínek nemusí být možnost vrácení zboží uznána.

 

Jestliže jste nakupovali pro účely firmy (V objednávce jste zadali IČO), pak již nejste spotřebitel, ale nespotřebitel. Z toho důvodu, dle ust. § 1829 Občanského zákoníku , nevzniká právo na vrácení zboží do 14 dnů od doručení zboží.

 

Výměna zboží za jiné

 Pokud zakoupíte zboží, které Vám z nějakého důvodu nevyhovuje, je možné zboží vrátit a objednat si nové. Kontaktujte nás  na: info@autoface.cz  a dohodneme se jak výměnu provedeme, Pošleme kurýra k Vám s vybraným novým zbožím. Platbu za přepravu si hradí zákazník ( platba je účtována na dobírku tzn. 149,-Kč)

Zboží by mělo být nepoužité, zabalené v originálním obalu, nepoškozené, vhodné pro další prodej. Balení musí obsahovat veškeré původní příslušenství, musí být obaleno folií nebo papírem a poté lepenkou aby nedošlo k znehodnocení a poškození původního obalu.

 

Adresa a kontakt 

kam zaslat vrácené zboží

ADS Centrum s.r.o

K Šeberovu 676

Praha 4 - Šeberov

14900

 

tel: +420 702 287 970

e-mail : info@autoface.cz

NajduZboží.cz